Login/Email  
Hasło
Nie pamiętam hasła
 
 
  Dla pracodawców i pośredników poszukujących kandydatów do pracy w Polsce oraz pracy za granicą. Szczególnie zniechęconych dodawaniem tych samych ofert na kilku portalach pracy.

  Wystarczy, że na swojej stronie firmowej masz ofertę pracy lub publikujesz ją w jakimś portalu. Twoja oferta będzie widoczna nad wszystkimi ofertami ze wszystkich znanych i mniej znanych serwisów pracy. Ty i twój pracownik odnajdziecie się za pomocą słów kluczowych. Panel obsługi jest intuicyjny.

  Zwykle portale pracy pobierają opłatę za dłuższy okres czasu publikacji ogłoszenia, a jeśli pracownika znajdziesz dziś? U nas płacisz tylko za kliknięcie podobnie jak w Google. Sam ustalasz budżet ogłoszenia. Twoja oferta będzie dostępna w tych regionach, których chcesz. W ten sposób nie jest narażona na zbędną klikalność.

  Jobleer to wyszukiwarka ofert pracy. Przeszukujemy ponad 100 serwisów pracy, segregując i publikując linki do znalezionych tam ofert. Dziennie odnajdujemy ich blisko 2500! Jak to możliwe? Dowiedz się więcej.

d2 d1
  Każdy nowy użytkownik dostaje za darmo środki na 250 kliknięć. Przetestuj możliwości programów reklamowych Jobleer.pl bez zobowiązań.

  Nowe okno